Interaktivní vizualizace a dashboardy v Pythonu

Ilustrační obrázek ,
Praha
— učí Nasťa Sedláková, Filip Sedlák

Umíte základy Pythonu a teď přemýšlíte jak je využít? Přijďte na kurz, během kterého budete vytvářet interaktivní grafy, které pak dáte do jednoho dashboardu. Po ukončení kurzu budete mit webovou stranku s vlastním dashboardem obsahující interaktivní grafy a to všechno napíšete v Pythonu!

Nejste rozhodnutí? Podívejte se na aplikace vytvořené v Dashi.

Tento kurz již proběhl. Máte o něj zájem? Napište nám na kurzy@sedlakovi.org.

Naučím se pracovat s: Plot.ly, Dash, Pandas
Co bych měl(a) umět? Základy pythonu (skvělé materiály od pyladies zde). Ať nemáte panický záchvat, když mluvíme o if, else a for. 🙂
Co s sebou? Hlavně dobrou náladu, ale taky notebook (po přijetí do kurzu vám pomůžeme nainstalovat všechny potřebné nástroje)
Odkaz na materiály bit.ly/dash-jaro19

O lektorech

Nasťa Sedláková Nasťa Sedláková dělá machine learning a datovou vědu, učí Python. Má doktorát ze statistické genetiky, v současné době se zabývá analýzou finančních dat v Twistu.

Filip Sedlák Filip Sedlák se zabývá dev-ops a je spoluzakladatel machine-learningového startupu Neuron SoundWare, učí rychlý vývoj aplikací.

Společně se starají o malého zenového mistra (rozumějte syna). Nasťa a Filip během své kariéry pracovali s velkým množstvím různorodých dat: genetická, zvuková, burzovní a finanční.